ElectroWorld zaawansowana platforma e - commerce

W tym roku uruchomiliśmy nową, zaawansowaną platformę e- commerce dla  marki Electro World,  jednego z liderów sprzedaży RTV i AGD na polskim rynku. Pod adresem www.electroworld.pl  internauci znajdą nowoczesny, funkcjonalny i bezpieczny sklep internetowy.

 


W roku 2010  rozpoczęliśmy  współpracę z firmą Electro World,  która działa na polskim rynku od roku 2005, a w roku 2009 stała się częścią polskiej grupy handlowej  Mix Electronics  S.A.  Dla domeny www.electroworld.pl   uruchomiliśmy sklep internetowy RTV i AGD w nowej odsłonie graficznej oraz funkcjonalnej. Klienci sklepu mogą liczyć na łatwy  i szybki dostęp do katalogu produktów, w tym do Nowości i Promocji  -  przejrzystość oferty zapewnia jej funkcjonalny układ ( intuicyjny katalog produktów) oraz dokładne opisy i zdjęcia asortymentu zaprezentowane w jasnej, przejrzystej szacie graficznej.  Ponadto jasne w obsłudze konto klienta – dostępne po zalogowaniu, z licznymi funkcjami ułatwiającymi robienie zakupów ( szybkie zakupy, śledzenie statusu zamówienia a potem przesyłki,   możliwość złożenia reklamacji, kontaktu z BOK itp.) pozwala na zachowanie bardzo wysokiej jakości obsługi klientów tego sklepu internetowego. Internauci od początku działalności firmy mogli  spotkać się z profesjonalną obsługą, szeroką ofertą AGD i RTV – teraz również mają dostęp do wysokiej klasy narzędzia jakim jest nowy sklep internetowy www.electroworld.pl – zapraszamy do sprawdzenia jego możliwości.
Niedawno zostało też uruchomione forum dyskusyjne:  forum.electroworld.pl  -  liczymy na podjęcie dyskusji przez Państwa  na zaproponowane przez firmę Electro World i internautów tematy.
Stała aktualizacja serwisu – jego rozbudowa od strony funkcjonalnej i chęć ciągłego ulepszania jakości serwisu   pozwala nam na ciągłą współpracę naszych Firm.